Z radością chcemy poinformować Państwa, że dzieci z grupy Skowronki zdobyły wyróżnienie podczas VII Gminnych Teatraliów Lesznowola 2010, za przedstawienie pt. „Koty”.
Złotą Maskę Dramatyczną wraz z podziękowaniami za przygotowania otrzymała również p. Agnieszka Siara.
Należy podkreślić fakt, że w kategorii dziecięcej tj. klas 0-3 brało udział 8 zespołów, w tym dwa z naszych przedszkoli, pozostałe grupy składały się z dzieci znacznie starszych (szkolnych). Na uwagę zasługuje również fakt, że grupa Skowronki była najmłodszą formacją biorącą udział w Teatraliach. Tym bardziej cieszymy się z wyróżnienia, serdecznie gratulujemy dzieciom i nauczycielom, czyli paniom: Agnieszce, Magdalenie i Annie oraz p. Jolancie - za przygotowanie scenografii!!!
Gratulacje składamy również grupie Orly z Przedszkola Nutka ze Starej Iwicznej, która zdobyła II miejsce za przedstawienie pt. „Bajka o smoku Kubie”.

Zobacz zdjęcia z występów
Zobacz film