W dniu 02.03. br. dzieci z grupy "Skowronki" brały udział w Warszawskim Festiwalu Teatrów Przedszkolnych pt. „Ogrzać zimę” organizowanym przez Akademię Sztuk Dziecięcych. Impreza miała miejsce w samym sercu Starego Miasta w Warszawie, w przepięknych podziemiach zabytkowego budynku mieszczącego Śródmiejskie Centrum Kultury i Sztuki. Aura dawnych komnat doskonale wpłynęła na występy naszych dzieci, które to swoim przedstawieniem pt. „Koty” po prostu oczarowały Jury. A było to bardzo profesjonalne jury, któremu przewodniczyła znana wszystkim aktorka filmowa i teatralna Katarzyna Herman wraz z mężem. Jury jednogłośnie przyznało naszym przedszkolakom I miejsce. Serdecznie gratulujemy dzieciom oraz ich opiekunom tj., p. Agnieszce Siarze, p. Magdalenie Kamińskiej, p. Annie Kosowskiej oraz p. Jolancie Filipowskiej za przygotowanie scenografii. Gratulacje składamy też naszym koleżankom i kolegom z Przedszkola Nutka w Starej Iwicznej za zajęcie II miejsca za przedstawienie pt. „Bajka o smoku Kubie”!!!

Zobacz artykuł w Kurierze Południowym