Z radością informujemy Państwa, że nasze 6-latki zdobyły II miejsce podczas 8 Gminnych Teatraliów - Łazy 2011, organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli w dniu 17.11.2011r. Dzieci zaprezentowały publiczności zabawne przedstawienie pt. „Rządy w rękach przedszkolaków”. Do sukcesu spektaklu przyczynili się także nauczyciele, a w szczególności:
p. Katarzyna Walkiewicz i p. Emilia Kuśmierska – przygotowanie scenariusza
p. Paweł Gotlib – oprawa muzyczna
p. Jarosław Chodyra – opracowanie choreografii do: utworu pt. "Millionaire" i finałowego walca.
W nagrodę wszystkie dzieci obdarowano pamiątkowymi dyplomami, natomiast przedszkole doceniono statuetką laureata i prezentem w postaci aparatu fotograficznego.
Gratulacje składamy też naszym kolegom i koleżankom z Nutki ze Starej Iwicznej za zdobycie I miejsca. Należy podkreślić, że byli oni najmłodszymi aktorami w tej kategorii wiekowej.

Zobacz artykuł w Kurierze Południowym
Zobacz filmik