Jest nam niezmiernie miło przekazać Państwu informację, że aż cztery dziewczynki z naszego przedszkola otrzymały wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Anioł” organizowanym przez dom kultury Dorożkarnia.
Są to:
Milenka Juralewicz z grupy Smerfy (4-latki)
Lenka Dudzic z grupy Muminki (4-latki)
Martynka Kolbusz z grupy Muminki (4-latki)
Martynka Michońska z grupy Muminki (4-latki)
Prace zostały wykonane pod kierunkiem naszej pani plastyczki Agnieszki Kołodziejczyk.
Dzieci otrzymały dyplomy, a ich prace można obejrzeć na wystawie w DK Dorożkarnia w Warszawie. Fotografie prac nagrodzonych i wyróżnionych zostały opublikowane na stronie www.dorozkarnia.pl
W tym roku na konkurs wpłynęło ponad 1000 prac, najwięcej z młodszych grup wiekowych. Natomiast na wystawę zakwalifikowało się ok. 140 prac, w tym prace dzieci z naszego przedszkola, dlatego tym bardziej gratulujemy p. Agnieszce oraz dziewczynkom!!!

Zobacz nagrodzone prace