W dniu 20.03.2012r. nasze Tygryski (5-latki) wzięły udział w VII Warszawskim Turnieju Tańca „Tańczące Brzdące” - "Na balu u Króla Maciusia I". Dzieci wykonały taniec artystyczny do piosenki z bajki "Anastazja" pt. "Once Upon A December", do którego układ choreograficzny przygotował nasz instruktor tańca Jarosław Chodyra.
Turniej miał charakter przeglądu, w którym zaprezentowały się aż 32 przedszkolne formacje taneczne – wszystkie dzieci zostały nagrodzone. Dzieci otrzymały medale oraz książeczki do kolorowania i słodycze, a przedszkole dyplom oraz statuetkę.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom i dzieciom za przygotowanie oraz udział w występie.
Ponadto podziękowania składamy p. Jarkowi Chodyra za udostępnienie zdjęć, które prezentujemy w zakładce poniżej.

Zobacz film