Z ogromną radością przekazujemy Państwu informację, że nasze sześciolatki z grupy Brygada RR, po raz kolejny zostały dostrzeżone! Tym razem zdobyły II miejsce w II Multimedialnym Ogólnopolskim Przeglądzie Małych Form Parateatralnych „Smykolandia” w Warszawie. W prezentacji na kanwie przedstawienia "Rządy w rękach przedszkolaków" dzieci wypowiadały się na temat swoich przemysleń związanych z Polską, symbolami narodowymi, dotknęły również trudnego tematu tragedii smoleńskiej.
Honorowy Patronat nad przeglądem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej, a nagrody w dniu 23.03.2012r. wręczył burmistrz Dzielnicy Mokotów.
Tym razem Jury miało trudny orzech do zgryzienia, bowiem do konkursu zgłosiło się kilkanaście zespołów z całej Polski. Tym bardziej gratulujemy zwycięzcom oraz nauczycielom: p. Katarzynie Walkiewicz, p. Emilii Kuśmierskiej i p. Pawłowi Gotlibowi, bez których nie mogłoby powstać tak wspaniałe przedstawienie.