W marcu br. dzieci z naszego przedszkola z dużym powodzeniem wzięły udział min. II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Europejska pisanka - pisanka z regionu łódzkiego" organizowanego przez Przedszkole Miejskie Nr 118 w Łodzi. Spośród wielu prac, które napłynęły z całej Polski wyłoniono 9 laureatów. Wśród nagrodzonych w konkursie znalazła się min. Wiktorka Lorens z grupy Półnutki (5-latki), której za swoją wyjątkową pisankę przyznano II miejsce. Praca była wykonana pod kierunkiem wychowawcy p. Bernadety Chojnackiej.
Wśród 6 wyróżnionych prac znalazła się również kolorowa pisanka Bartoszka Adamczyka z grupy Ćwierćnutki (5-latki), która powstała pod opieką wychowawcy p. Aleksandry Otulak.
Ponadto jury postanowiło przyznać specjalne wyróżnienie dla nauczycielek z Niepublicznego Przedszkola "Nutka" z Nowej Iwicznej za oryginalność i walory artystyczne nadesłanych prac.
Wyróżnienia za opiekę artystyczną przyznano:
p. Magdalenie Kamińskiej, p. Aleksandrze Otulak, p. Pauli Salińskiej, p. Bernadecie Chojnackiej oraz p. Annie Kosowskiej.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów na polu plastycznym!!!

Zobacz nagrodzone prace