W dniu 19.04.2003r. dzieci z grupy Półnutki (5-latki) wzięły udział w XIV Festiwalu Małych Form Teatralnych EFFKA 2013, który odbył się w sali Domu Kultury w Piasecznie. W kategorii „grupa przedszkolna EFFCIA” brało udział 9 przedszkoli z powiatu piaseczyńskiego.
Półnutki podbiły serca jurorów zabawnym przedstawieniem pt. „Królewna na ziarnku grochu” zdobywając tym samym I miejsce.
Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem zaprezentowały swą grę aktorską. Jury doceniło również umiejętności wokalne Półnutek oraz ich ciekawe aranżacje taneczne.
Dzieci w nagrodę otrzymały dyplomy, natomiast przedszkole pamiątkową maskę i książkę.
Gratulujemy wspaniałego występu naszym małym artystom, a wychowawcom grupy przygotowującym dzieci do teatraliów: p. Bernadecie Chojnackiej i p. Pawłowi Gotlibowi życzymy dalszych sukcesów w pracy z dziećmi.

Zobacz artykuł w Kurierze Południowym
Zobacz dyplomy oraz maskę