Miło nam Państwu przekazać, że Michałek Adamczyk z grupy Muzykanci (6-latki) został laureatem VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zdrowy przedszkolak".
Konkurs zorganizowany był przez Prywatne Przedszkole "Pod Muchomorkiem" w Toruniu, rozstrzygnięcie go nastąpiło 12.04.2013r. Honorowy patronat nad konkursem sprawował Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego p. Piotr Całecki, natomiast patronat medialny pełnił kwartalnik "45 minut" (Toruński Przegląd Oświatowy) i gazeta "Nowości".
Do konkursu spośród nadesłanych prac zakwalifikowano 148, z których wyróżniono 7 w tym III miejsce zdobył Michał.
Na pamiątkę chłopiec otrzymał zestaw plastyczny oraz dyplom. Praca powstała pod opieką p. Anny Kosowskiej.
Serdecznie gratulujemy naszym małym Artystom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zobacz prace dzieci