Szanowni Rodzice!

Z radością informujemy Państwa o kolejnym konkursie, w którym nasze przedszkolaki z dużym powodzeniem wzięły udział. W kwietniu b.r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wiosna w oczach przedszkolaka", którego organizatorem było Niepubliczne Przedszkole „DELFIN” z Olkusza.
Konkurs cieszył się ogromną popularnością wśród przedszkoli w całej Polsce. Do placówki nadesłano 278 prac plastycznych wykonanych przeróżnymi technikami min.: collage, frottage, malowane farbami, wydzieranki.
Jury podkreśliło niezwykłą pomysłowość i staranność z jaką zostały wykonane prace. Wyłoniło również laureatów konkursu w dwóch kategoriach wiekowych: 3 i 4-latki oraz 5 i 6-latki.
III zaszczytne miejsce w kategorii dzieci 3 i 4-letnich przyznano Lence Wasilewskiej z grupy Piccolo (3-latki), której praca wykonana została pod kierunkiem wychowawcy p. Sylwii Łysiak.

Gratulujemy małej artystce oraz p. Sylwii i życzymy dalszych sukcesów!!!

Zobacz nagrodzona pracę