W dniu 8.05.2014 r. grupa Półnutki (5-latki) wzięła udział w IX Warszawskim Turnieju Tańca „Tańczące Brzdące”, który odbył się w teatrze Palladium. Tegoroczna edycja turnieju została zorganizowana w ramach obchodów X Rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Dlatego w tym roku mottem przewodnim było „Muzyka i taniec, które łączą nasze narody". Turniej został objęty honorowym patronatem Pani Prezydent m.st. Warszawy, Mazowieckiego Kuratora Oświaty a także Rzecznika Praw Dziecka.
Półnutki zatańczyły taniec DISCO do utworu pt.’ Bee Gees - Stayin Alive’ , do którego układ choreograficzny przygotował nasz instruktor tańca Jarosław Chodyra.
Turniej ten nie był rodzajem konkursu – wszystkie przedszkola oraz dzieci zostały w nim nagrodzone. Dzieci otrzymały medale, słodki poczęstunek oraz wspólną maskotkę gąsieniczkę ( Syriusza- maskotka Unii Europejskiej), a przedszkole dyplom oraz statuetkę.
Serdecznie dziękujemy nauczycielom i dzieciom za przygotowanie oraz udział w występach i życzymy dalszych sukcesów!!!