W maju 2015 r. dzieci z naszego Przedszkola wzięły udział w turnieju "Tańczące Brzdące” w teatrze Palladium. Była to wyjątkowa, bo dziesiąta odsłona tego wspaniałego turnieju, więc i my czuliśmy się wyjątkowo. Wiolinki zaprezentowały taniec rock'n'roll. Duża scena, reflektory, mnóstwo robionych zdjęć i ogromna widownia nie była problemem dla naszych tancerzy. Turniej tańca oklaskiwało wielu znakomitych gości, m.in. Michał Piróg - znany tancerz i choreograf. Dzieci za udział otrzymały medale oraz drobne upominki, natomiast Nasze Przedszkole wzbogaciło się o dyplom oraz statuetki.
Ogromne podziękowania należą się również nauczycielom, którzy włożyli dużo pracy w tak perfekcyjne przygotowanie dzieci do występu.
Wszyscy spisali się znakomicie!

Zobacz statuetki