W marcu 2016 r. występ naszych pięciolatków z grupy Półnutki, został doceniony! Zdobyli oni III miejsce w VI Multimedialnym Ogólnopolskim Przeglądzie Małych Form Parateatralnych i II Międzynarodowym przeglądzie Małych Form Parateatralnych „Smykolandia” w Warszawie. W konkursie brały udział 23 przedszkola. Przegląd był na wysokim poziomie. Brały w nim udział przedszkolaki z całej Polski: z Warszawy, Siedlec, Opola, Krakowa, Częstochowy, Gliwic, Leszna, Sosnowca, Woli, Mińska Mazowieckiego, Rzeszowa i wielu innych, ale również dzieci z przedszkoli zagranicznych: z Łotwy, Bułgarii i Litwy. Honorowy Patronat nad przeglądem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Burmistrz Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy.
Ponadto - Aleksandra Klimczewska, Alicja Moździerz, Aleksandra Pałka, Marika Solarek, Helenka Staranowicz i Lenka Żeberska - otrzymały wyróżnienie za taniec motyli. Dziewczynki godnie reprezentowały nasze przedszkole wykonując taniec na żywo podczas gali rozdania nagród 18 marca br. Nasze „motyle” otrzymały gromkie brawa oraz medale, dyplomy i upominki. Tym bardziej gratulujemy zwycięzcom oraz nauczycielom z gr. Półnutki, bez których nie mogłoby powstać tak wspaniałe przedstawienie.