Szanowni Państwo,
W lutym 2017 r. nasi przedszkolacy wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym pt. "Anioły" zorganizowanym przez Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej pod patronatem Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli. Na konkurs zostało wysłanych ponad 90 prac ze szkół i przedszkoli z naszej gminy. Z wielką dumą zawiadamiamy, że w kategorii klas 0 -1 Aleksandra Pałka zajęła II miejsce, a Aleksandra Klimczewska zajęła miejsce III. Obie dziewczynki z grupy Orły wykonały swe prace pod czujnym okiem naszej pani plastyczki - Agnieszki Kołodziejczyk. Dnia 9 III 2017 r. odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej, na którym każda z laureatek otrzymała dyplom, książkę, kolorowanki oraz karnet na dowolne zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w nadchodzącym semestrze :) Wystawę wszystkich prac można oglądać przez miesiąc od dnia wernisażu w GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2.
Gratulujemy!

Zobacz prace